Renginių organizavimas

Visus sėkmingai dirbančios įmonės darbuotojus vienija bendras tikslas ir motyvacija. Didžiausias įmonės turtas yra darbuotojai, nuo kurių darbo kokybės visiškai priklauso jos sėkmė.

Muzikinio rūsio darbuotojų komanda yra jauna, atvira ir ambicinga. Mes įsitikinę, kad sutartinai ir profesionaliai dirbdami savo ambicijas ir pamastymus paversime tikrove. Savo klientams galime pasiūlyti ne tik naujausius prietaisus ir technologijas, bet ir patikrintus sprendimus. Mūsų patirtis ir reputacija leidžia teikti visiškai išbaigtą produktą, pritaikomą kiekvienoje situacijoje.

 

Paslaugos

 • Renginių įgarsinimas
  Garsiname įvairaus mąsto renginius lauke ir uždarose patalpose: parodas, seminarus, konferencijas, pristatymus, koncertus, spektaklius, sporto, kultūros, pramoginius, televizijos renginius, įvairius šventinius įmonių ir ne tik vakarėlius.
   
 • Garso aparatūros nuoma
   
 • Apšvietimas
  Šviesa – tai muzika mūsų akims. Šviesos efektus kuriame naujausiomis technologijomis. Todėl siūlome tokias apšvietimo paslaugas bei techniką, kuri kiekvienam renginiui suteiks nepakartojamų akimirkų ir neblėstančių įspūdžių.
 • Scenos, pakylos, paviljonai
  Vienas iš svarbiausių šventės akcentų yra moderni scena. Nuomojame įvairių dydžių scenas, paviljonus, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias vidaus ir lauko sąlygomis.
 • Instaliacija
  Konsultuojame, greitai ir kokybiškai įrengiame bei prižiūrime stacionariąją garso, šviesos, specialiųjų efektų ir kitą įrangą.
 
Telefonas pasiteiravimui: 8-686 62808 (Žilvinas).
Muzikinis rūsys © 2020